BresserSpolečnost Bresser založil pan Josef Bresser v roce 1957, jako firmu specializovanou na dovoz a distribuci kvalitních dalekohledů za přijatelnou cenu.

Firma Bresser GmbH dodává binokulární a monokulární dalekohledy, astronomické teleskopy, mikroskopy, lupy, příslušenství a další optoelektronická zařízení. Výrobky se vyznačují dobrou kvalitou za rozumnou cenu. Pozorovací optika Bresser je velmi oblíbená mezi dětskými i dospělými obdivovateli krás přírody, mikrosvěta i vesmíru. Mikroskopy Bresser dosahují vysoké kvality a jsou často používané ve školách, na univerzitách i ve vědeckých laboratořích. V roce 2012 byla sjednána licenční smlouva, která firmě Bresser umožňuje vyrábět optické přístroje se značkou National Geographic.

 V současné době je majoritním vlastníkem čínská společnost Jinghua Optical & Electronics Co., Ltd. (Guangzhou/China)

V nabídce našeho internetového obchodu www.dalekohledy-mikroskopy.cz najdete následující typy výrobků od značky Bresser, které dovážíme přímo z německého skladu firmy Bresser GmbH:

Binokulární dalekohledy Bresser  Námořní dalekohledy Bresser  Pozorovací dalekohledy Bresser Astronomické hvězdářské dalekohledy Bresser 
Dalekohledy - binokulární  Námořní dalekohledy  Pozorovací dalekohledy  Hvězdářské dalekohledy
Mikroskopy Bresser Lupy Bresser  Dálkoměry Bresser   
Mikroskopy Bresser  Lupy Dálkoměry  
google1a3235dafa6ecae9.html