68766

Na dotaz

690 Kč s DPH

699 Kč

9 Kč s DPH (1%)

Adaptér na chytré telefony Levenhuk A10 je velmi praktické příslušenství, které vám imožní pořídit poměrně dobré snímky pomocí binokulárních a monokulárních dalekohledů, teleskopů a mikroskopů.

Díky tomuto adapteru můžete získat snímky z okolní přírody, snímat videa ze života zvěře, snímat povrch Měsíce, fotografovat planety i hvězdy, můžete pořizovat snímky Saturnových prstenců, zaznamenávat kvalitní videa divoké zvěře, zachycovat pohyby nálevníků a fotografovat řadu dalších zajímavostí. Pořízené snímky můžete okamžitě e-mailem zasílat svým přátelům nebo vkládat na Instagram!

Sestavení je velmi jednoduché – na okulár optického přístroje umístěte adaptér a do něj pak vložte svůj chytrý telefon. Pak už stačí jen zapnout fotoaparát na chytrém telefonu, vycentrovat jej a zaostřit svůj optický přístroj, abyste získali čistý a ostrý obraz pozorovaných objektů.

Na rozdíl od jiných adapterů, které mají maximální rozvor menší než 2", je tento adapter možné použít až do průměru 2.5"

Adapter neblokuje horní ani spodní část s mikrofonem nebo výstupy např. pro sluchátka.

Adapter je možné použít na binokulární a monokulární dalekohledy, teleskopy a mikroskopy.

Adaptér pro chytré telefony Levenhuk A10 je skutečně univerzální – můžete jej použít s libovolným modelem chytrého telefonu o šířce od 53 mm do 102 mm. Na výšku telefonu se nekladou žádná omezení.

Použití: Výrobek pro obecné použití. Mohou jej používat i děti starší 3 let.

Doporučujeme zhlédnout snímky Mika Weasnera, který tento adapter testoval na svých astronomických teleskopech.

Kontaktujte nás!

google1a3235dafa6ecae9.html